fbpx
Macrolife Louny

Zdravější jídlo dělá lidi šťastnější

Zdravý životní styl znamená méně nemocí, více radosti a větší šanci, že tu budete až do stovky. Základem takového života je vhodná strava, která se skládá ze zeleniny, ovoce, vlákniny, zdravých proteinů, vhodných tuků a dalších potravin.

Zdravější strava znamená šťastnější život. To je fakt, na kterém se shodují odborníci po celém světě. Sami na svoje zdraví velmi dbáme (Náš příběh) a protože se díky tomu cítíme skvěle, rozhodli jsme se naše znalosti předávat dále.

Produkty pro zdravý životní styl

Nabízíme široký sortiment produktů, kde si každý může vybrat dle svých preferencí. Potraviny nabízíme převážně v BIO kvalitě, bez lepku, bez laktózy, bez rafinovaného cukru, nabízíme i produkty s certifikovaným palmovým olejem, ajurvédskou a přírodní kosmetiku několika značek (Khadi, Elema, Attitude), ekologickou drogerii, dětské pleny, bambusové zubní kartáčky, kvasné hrnce, čakrové svíce, no zkrátka vše, so se obvykle snažíte sehnat online.

Neustále pro Vás vybíráme novinky do sortimentu a pokud je něco, co byste u nás rádi našli, dejte nám vědět.

Náhled prodejny biopotravin v Lounech
Prodejna biopotravin v Lounech

Biopotraviny

Najdete u nás téměř vše, co potřebujete na zdravé vaření. Od klasické rýže až po exotické Sushi Nori, čtyři druhy miso pasty nebo dýňový kečup. Pořídíte u nás mouku, obiloviny, vločky, otruby, těstoviny, semínka, ořechy, omáčky, luštěniny, oleje, sušené plody, sušené houby, koření, sladidla, medy i japonské speciality.

Pro ty mlsnější z vás máme musli, granoly, kaše, bonbony, čokolády, křupky, šťávy, nektary a spoustu tyčinek a zdravějších sušenek, než pořídíte v normálních obchodech.

Chlazené potraviny

Chlazený sortiment stále ladíme a doplňujeme o různé novinky. Z klasických vegetariánských obdob masa u nás zakoupíte seitan, tofu, tempeh a karbanátky. Nabízíme celou řadu veganských sýrů a dobrot všeho druhu.
Chlazené biopotraviny v Lounech
drogerie louny

Drogerie a kosmetika

Máme v nabídce široký sortiment drogerie, od ajurvédské a přírodní kosmetiky až po dětské pleny, barvy na vlasy, zubní pasty, ekologické přípravky a biorozložitelné toaletní potřeby. Ze značek to jsou převážně: Khadi, Elema, Eco Clean, Speick, Attitude, Naty a další.

Nápoje a lihoviny

Pořídíte u nás nejrůznější rostlinná mléka, přírodní šťávy,  nekonečnou řadu čajů v bio kvalitě a zrnkovou kávu. Máme také bio vodku a koňak, bio vína nabízíme česká, italská a španělská.

Rostlinné mléko