Degustace biovín vinařství Kutná Hora – 4. říjen 17:30
3.9.2017
Degustace biovín vinařství Kutná Hora – 27. říjen 18:00
21.9.2017

Soutěž o Zlatého Dominika

 

Předchozí soutěž měla ohromný úspěch a proto jsme se rozhodli, že vás, naše milé zákazníky, zase trochu rozmazlíme. Pokud u nás v následujících 30 dnech zakoupíte jakékoliv víno, můžete se zařadit do soutěže o Zlatého Dominika – sekt z limitované edice, který obsahuje kousky 23 karátového zlata!

 

Co můžete vyhrát

 

Výherní cena je lahev sektu Zlatý Dominik z vinařství Kutná Hora v ceně 1380 Kč. Jedná se o sekt z limitované edice, bylo vyprodukováno pouze 150 ks. Je vyroben tradiční metodou kvašení v lahvi a obsahuje kousky 23 karátového zlata (požití tohoto zlata není zdraví škodlivé).

 

Jak soutěžit

 

Nakupte u nás na prodejně lahev vína, napište na účtenku vaše jméno, e-mail a telefonní číslo a vhoďte ji do nádoby. Každá účtenka, kterou do nádoby vložíte, znamená další šanci na výhru!

 

Losování výherce

 

Soutěž probíhá od 15. září do 27. října. Poté proběhne náhodné losování výherní účtenky a předání lahve výherci. Losování proběhne na konci plánované řízené ochutnávky bio vín.

 

Pravidla soutěže

 

Kompletní pravidla si můžete přečíst zde.

Lukáš Konečný
Lukáš Konečný
Lukáš je cestovatel, který nevydrží dlouho na jednom místě. Rád objevuje a zkouší nové věci a ještě raději o tom píše. Je jedním ze zakladatelů Macrolife Food & Coffee.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *