fbpx
Vánoce v Macrolife

6 tipů na vánoční dárky, které koupíte u nás v bioprodejně

Je pár dní do Vánoc a vy ještě nemáte všechny dárky? To vůbec nevadí, protože u nás v Macrolife Food & Coffee pro vás máme plný obchod originálních dárků, které můžete přijít nakoupit i 23. prosince.

Pro všechny stále ještě nakupující přinášíme tipy na dárky pro vaše milované, které u nás v prodejně můžete pořídit, určitě potěší a budou dobře sloužit.

Navíc máme až do 23.12. slevu 10 % na všechny účtenky nad 500 Kč 😉 

Kosmetika nesmí chybět

Přírodní kosmetika je skvělá alternativa k typickým dárkům, jako jsou sprchové gely nebo šampony. Nejen, že nesou naše značky kosmetiky punc exkluzivity, protože je koupíte jen ve specializovaných obchodech, ale mají také zajímavé vlastnosti, které byste u běžných produktů jen těžko hledali.

1) Pro pány přírodní kosmetika SPEICK

Speick (lat. Valeriana celtica) je rostlina s uklidňujícími účinky, která je hlavní účinnou složkou naší pánské koksmetiky SPEICK.

Kosmetika je vhodná pro nejcitlivější pokožky a hodí se i pro alergiky. Připište pánům na lísteček, že uvolňuje napětí, oživuje tělo, mysl i duši a máte vystaráno.

Přírodní kosmetika Speick

Přírodní pánská kosmetika Speick

2) Pro dámy kosmetická řada KHÁDÍ

Každá žena chce pro své tělo to nejlepší a nejúčinnější. Přírodní kosmetika Khádí bude tou pravou volbou. Tato kosmetika totiž pečuje o vlasy, pleť i tělo přírodní cestou.

Obsahuje širokou škálu bylin, éterických olejů a dalších přírodních surovin, které používá po tisíciletí ajurvéda v Indii. Například v případě péče o pleť působí přípravky například proti akné, striím a celulitidě, nebo se zaměřuje proti stárnutí pokožky či na její regeneraci. O kosmetice Khadi jsme psali již dříve.

Ajurvédská kosmetika Khadi v Lounech

Ajurvédská kosmetika Khadi

3) Kosmetika SPORTIQUE pro sportovce

Máte ve svém okolí sportovce? Rozhodně mu uděláte radost produkty značky Sportique.

Zdravá péče o tělo je základ a pro sportovní aktivity vyžadující vytrvalost, houževnatost a fyzickou zdatnost nezbytná. Dotek přírody, který pokožce dodávají výrobky Sportique, je efektivní, nenásilný a šetrný a tělo se tak bude cítit zdravě a plné energie.

4) Vánoční dárkové kazety ENGLISH TEA SHOP

Těmito čajovými kazetami určitě nikoho neurazíte. Směsice výborných čajů je dobrou volbou nejen pro čajoholiky. Plechové krabičky vánočního balení vypadají nádherně a ani si nežádají balící papír. Krabičky mohou případně posloužit jako dóza na cukroví příští rok.

5) Koupel s ČAROVNÝM MLÝNEM

Kdo by neocenil relaxační koupel? Čarovný mlýn je česká kreativní dílna, kde se vyrábí přírodní mýdla té nejvyšší kvality.

Čarovná mýdla jsou ručně vyráběna od počátku až do svého konce a jejich složení je čistě přírodní. Jsou tvořena výhradně z přírodních tuků a olejů vysoké kvality. Vůni a léčivé schopnosti mýdlům pak propůjčují bylinky, koření, pravé esenciální oleje té nejvyšší kvality a jiné čistě přírodní přísady. Každé jednotlivé mýdlo má specifické vlastnosti a terapeutické účinky.

6) Sladká tečka na závěr s čokoládami LYRA

Dárek, který se dá sníst, udělá radost dvojnásobnou. A proto  jsou skvělým dárkem vynikající luxusní čokolády. Každý kus je originál.

Skvělé čokolády Lyra

Skvělé čokolády Lyra

Přijďte si k nám vybrat dárky, rádi vám s výběrem pomůžeme.